Wiadomości

Policjanci spełnili marzenie Janka

Data publikacji 12.12.2022

Janek jest uroczym chłopcem, który walczy z bardzo poważną chorobą. Gdy Policjanci z zabrzańskiej komendy dowiedzieli się, że jego marzeniem jest zostać policjantem, postanowili je spełnić i złożyli mu wizytę. Podczas spotkania Janek mógł poczuć sie jak policjant i poznać tajniki swojego wymarzonego zawodu. Uśmiechu i radości nie było końca.

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu Janek spełnił swoje marzenie. Przez chwilę mógł poczuć się jak policjant. W minioną sobotę, w domu odwiedzili go mundurowi. 5-latka interesowało wszystko, co wiąże się z pracą w niebieskiej formacji. Wizyta policjantów rozpoczęła się od wręczenia prezentów, w tym najważniejszego, jakim był mundur policjanta. W trakcie spotkania Janek zadawał pytania i mógł zapoznać się z wymarzoną pracą stróża prawa. Na koniec mundurowi wraz z Jankiem i jego rodzeństwem poszli obejrzeć radiowóz. 

Janek Palej jest uroczym chłopcem, który musi stawić czoła bardzo poważnej chorobie – neuroblastomie. Chłopczyk w swojej walce o zdrowie wspierany jest przez fundację Iskierka. Pod tym linkiem można znaleźć informacje dla osób, które chciałyby wspomóc go w jego powrocie do zdrowia.

Życzymy Jankowi dużo zdrowia i uśmiechu, a także realizacji jeszcze wielu marzeń. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić choć jedno z nich!

  • Na zdjęciu  Janek w radiowozie
  • Na zdjęciu  5-letni Janek w mundurze policjanta
  • Na zdjęciu policjanci,  Janek i jego rodzina obok radiowozu
  • Na zdjęciu  Janek w radiowozie
  • Na zdjęciu policjanci podczas wizyty u 5-letniego Janka którego marzeniem jest zostać policjantem
  • Na zdjęciu policjanci podczas wizyty u 5-letniego Janka którego marzeniem jest zostać policjantem
Powrót na górę strony