Wiadomości

Areszt za ugodzenie nożem

Data publikacji 01.07.2024

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas kłótni, ranił nożem innego mężczyznę. Pokrzywdzony został hospitalizowany. Na wniosek prokuratury sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za ciężkie uszkodzenie ciała aresztowanemu grozi kara do 20 lat więzienia.

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w trakcie kłótni, ranił nożem innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu na terenie jednej z zabrzańskich dzielnic. Ranny mężczyzna został hospitalizowany. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która, pod nadzorem zabrzańskiej prokuratury, przeprowadziła oględziny.

Sprawca ugodzenia został zatrzymany przez mundurowych z II Komisariatu Policji w Zabrzu i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował podejrzanego. Grozi mu kara do 20 lat więzienia.

Powrót na górę strony